ART / Lithographs / Litograph in colors 13195381
nr 1319 5381
Erik Dietman
(1937-2002), Sverige
Erik Dietman (1937-2002), Sweden. Signed, numbered 105/105, dated -78, unframed. Sheet: 86x61 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 105/105, daterad -78, oramat löst blad. Bladets mått: 86x61 cm
Erik Dietman, Swedish painter, born 1937, dead 2002.
SEK 250
Monday April 13 2020
at 19:52:55
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Robot)